Hakkımızda

Mutfak, hepimiz için evin en önemli bölümlerindendir. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mutfağın dekorasyonu da önemlidir. Ankara mutfak hizmetleri dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Çimstone, 25 yıllık tecrübesi ile tüm müşterilerine en kaliteli mutfak hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Çimstone olarak mutfak tezgahları, banyo tezgahları, Calisco mutfak tezgahları, Belenco mutfak tezgahları, granit mutfak tezgahları ve mermer mutfak tezgahları seçeneklerimiz ile tüm müşterilerimize arzu ettikleri mutfak tezgahı modellerini ulaştırmayı amaçlıyoruz.


Çimstone, en kaliteli materyallerden ve en son teknoloji yöntemler kullanılarak üretilmiş olan kaliteli mutfak tezgahı seçenekleri ile tüm müşterilerine en yüksek kaliteli ürünleri sunmaktadır. Ankara ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız, imalatını ve satışını yaptığı ürünler ile tüm Türkiye’ye kaliteli mutfak tezgahı seçeneklerini ulaştırmaktadır.


Yılların kazandırdığı tecrübe ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile, Çimstone her daim tüm müşterilerine en iyi ve yüksek kaliteli ürünlerini sunmaktadır. Söz konusu mutfak hizmetleri olduğunda işinin ehli ve tecrübeli bir firma ile çalışmak önemlidir, zira kaliteli ürünler tercih edilmediği takdirde mutfaktan alınacak verim de son derece düşük olacaktır. Bu sebeple, Çimstone olarak, tüm müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarak onlara mutfaklarını istedikleri gibi tasarlamalarında yardımcı oluyoruz.


Çimstone olarak gerek işinin ehli ekibimiz gerek en kaliteli materyaller kullanılarak imal edilmiş ürünlerimiz ile ülkemizin dört bir yanındaki evlere en son kalite mutfak tezgahı ürünlerini ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Eğer siz de eviniz ve mutfağınız için en iyisini istiyorsanız o zaman mutfak dekorasyonu ve genel olarak mutfak hizmetleri için Çimstone ile çalışmalısınız. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak bizim için çok önemlidir. En son kalite mutfak tezgahı seçenekleri için internet sitemize göz atabilir, ürün kataloğumuz vasıtasıyla mutfağınıza uyacak en son kalite ürünlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla detaya ulaşmak istiyorsanız ya da bizimle çalışmaya karar verdiyseniz, bize iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşarak daha fazla detay alabilirsiniz. Ankara mutfak hizmetleri dendiğinde akla gelen Çimstone, her zaman müşterilerine en iyisini sunmaktadır!